4 juli 2025

Een nieuwe collega: Nima Azari stelt zich voor

We zijn verheugd om Nima Azari te verwelkomen als Data Specialist! Met zijn sterke achtergrond in data engineering, business intelligence en geo-data brengt Nima de vaardigheden die we nodig hebben om onze projecten slimmer en beter verbonden te maken.

šŸ” Bij BIM-Connected zal Nima zich richten op:
• Linked Data & Semantic Modeling: helpen bij het ontwerpen van ontologieĆ«n en SPARQL-query’s om BIM-, IFC/CityGML- en asset-management datasets op elkaar af te stemmen.
• Wistor Configurator: het configureren van low-code, modulaire dashboards, editors en visualizers op het Wistor-platform, gebouwd op open linked-data-standaarden voor informatie over infrastructuuractiva (zoals die worden gebruikt in het gemeentelijke CDE van Utrecht)
• Data Governance & Automation: het stroomlijnen van metadata, versiebeheer en CI/CD om de betrouwbaarheid en het hergebruik van data te vergroten.

Nima: “Ik vind het geweldig om ruwe data om te zetten in slimme, bruikbare systemen – of het nu gaat om rijen, coƶrdinaten of grafiektriples. Bij BIM-Connected sla ik een brug tussen BIM en data op infrastructuur- en stadsschaal door middel van linked data en semantische modellen.”
Met zijn energie en technische expertise is Nima een mooie aanvulling op ons team en onze missie: data laten werken, zowel op locatie- als op stadsschaal.

šŸ‘‹ Benieuwd naar linked data, smart cities of asset management? Neem contact op met Nima!

BIMConnected Welcome LinkedData DataSpecialist SmartCity Wistor BIM

1751534652974

1751534652974

Categorieƫn

Delen